Kontaktní údaje

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Květinářství v Praze

Více než tisíc slov o naší práci Vám poví fotografie kytic, které jsme uvázali pro naše klienty a přátele. Podívejte se na naše stránky, které popisují naši činnost. Jsme univerzální květinářství, máme za sebou několik let úspěšné praxe, náš stabilní tým odborníků zvládne jakýkoli úkol.

Kytice nevěsty a svatební květiny

Nabízíme kompletní svatební květinový servis včetně kytic nevěsty, korsáží pro ženicha a svatebčany, výzdobu místa obřadu a svatební tabule. Dále pak vyhotovíme květinovou výzdobu svatebního auta, zařídíme candy bar, vyzdobíme slavobránu. Doručíme rovněž i kytici jako dárek novomanželům.

Proč kupovat kytku právě u nás

Chtěli bychom trochu projasnit náš umělecký přístup k naší práci. Zásadně na těchto webových stránkách a na sociálních sítích používáme pouze fotografie kytic a květinových kompozic, které vytvořil náš kolektiv. Proto vždy můžete ocenit náš přístup ke květinové tvorbě,  co umíme, co máme rádi. To však neznamená, že nechceme se učit a experimentovat. Pokud nám zašlete fotografii kytic nebo kompozic, které jste našli na jiném webu a které se Vám líbí, rádi Vám to naceníme a pak vytvoříme.

Všimli jste si že nemáme ceny kytic a květinových kompozic na webu. To jsme udělali schválně. Cena se může značně lišit kvůli sezonnosti používaných květin, některé květiny nejsou v některém ročním období vůbec dostupné či jsou slabší a proto dlouho nevydrží a vypadají ošklivě nebo jsou příliš drahé. I když květiny jsou v podstatě luxusním zbožím, snažíme se aby ten  luxus, ta radost byla dostupná a aktivně používáme sezonní nebo kvalitní celoroční květiny. Ilustracemi své tvorby Vás prostě chceme ujistit, že můžete klidně na nás spolehnout, dostanete květinu kvalitní, čerstvou, barevně doladěnou a hlavně přesně podle Vašeho přání.

Samozřejmě Vám vždy rádi osobně, písemně a telefonicky poradíme. Uděláme všechno, abyste Vy i Vaše milovaní byli naprosto spokojeni.

Jak objednat kytici v Praze

Kytice a aranžmá je možné objednat předem na čísle 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp),  e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Rooseveltově ulici 49, Praha 6 – Bubeneč. Objednávku je možné zaplatit předem buď v obchodě v hotovosti nebo platební kartou v obchodě nebo bankovním převodem nebo přes tento web nebo přes internetový platební systém PayPal.

Rozvoz květin po Praze

Základem stability našeho podniku je kompletní servis a vstřícnost našim vzácným klientům, což znamená i doručení kytic na jakoukoli adresu v Praze a blízkém okolí za rozumný příplatek. V případě větších objednávek je dodání po Praze v pracovních hodinách zcela zdarma. Expresní dodání kytic tentýž den je za určitých podmínek ovšem také možné.

Hrnkové květiny

Kromě těch řezaných nabízíme i širokou škálu hrnkových květin, a to dle sezony pokojovek i balkonovek. Máme vždy orchideje, sukulenty a masožravky. Zastavte se někdy u nás nebo objednejte konkrétní hrnkovou květinu předem.

Květinářství jen pár kroků od metra a zastávek MHD

Naše květinářství se nachází v blízkosti stanice metra Dejvická, v Rooseveltově ulici 49, Praha 6 – Bubeneč. Dodáváme květiny po celé Praze a okolí, velké květinové projekty realizujeme po celé České republice.