Květinové koše

Galerie produktů

BA2
BA1
BA11
BA10
BA9
BA8
BA7
BA6
BA5
BA4
BA3

Klikněte obrázky pro zvětšení.

Naše květinářství nabízí květinové koše různých velikostí a složení i s rozvozem po Praze.

Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp  +420607817716.

Unikátnost každého koše

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie květinových košů, které byly vytvořeny našimi floristkami.

Cena květinového koše

Neuvádíme tady ceny protože každá naše kompozice je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě naaranžujeme koš dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kompozici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz košů

Objednávky košů přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Uveďte prosím kód koše, který se Vám líbí, vytvoříme podobný nebo nabídneme zajímavou alternativu. Samozřejmě dodáme koš po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší koš dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.