Svatební kytice

Svatební kytice jsou naším oblíbeným žánrem floristiky. Tady pro Vás máme desítky příkladů naší tvorby. Kliknutím na obrázek se zobrazí galerie s fotografiemi kytic nevěsty a květin pro další svatebčany. Listujte směrem dolů pro více příkladů naší tvorby. Nebo se můžete podívat na galerii fotofrafií, které nám zaslaly naše nevěsty

Uvážeme kytku dle Vašich představ nebo to můžete nechat na nás každopádně v rámci Vámi stanoveného rozpočtu. Pro konzultaci prosím volejte na číslo +420 607 817 716. Nebo můžete nám zaslat dotaz vyplněním formuláře vpravo (na mobilních telefonech se zobrazí pod galerií)

Žádost o informaci o svatebních kyticích

* Povinné údaje

Tady můžete uvést například jakou kytici byste si představovala, jestli potřebujete další svatební květiny (na stůl, pro maminky a pod.) a datum svatby

Doplníme svatební kytice korsážemi pro ženicha a svatebčany, případně kyticemi pro svědkyni, družičky a maminky. Rádi vyzdobíme svatební tabuli a místo obřadu. Každopádně nebudete zklamáni. Pro svatební konzultaci zavolejte prosím na číslo 607 817 716 nebo napište nám zprávu na kvetiny@gmail.com.

Osobně dovezeme svatební květiny po Praze a okolí. Realizujeme velké svatební květinové projekty po celé České republice a můžeme zajistit rozvoz i samotné kytky nevěsty z naší dílny na kteroukoli adresu.