Klobásové kytice

Galerie produktů

KL10
KL9
KL8
KL7
KL6
KL5
KL4
KL3
KL2
KL1

Rádi Vám uvážeme jakoukoli klobásovou kytici nebo vytvoříme klobásový a květinový koš z Vašich nebo našich surovin. Doporučujeme objednávat dva dny předem. Popište prosím kytici nebo koš, který se Vám líbí. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Unikátnost každé klobásové kytice

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic, které byly uvázany našimi floristkami. Vždycky si můžete být jistí, že Vám nmáte unikátní kytici nebo koš.

Cena klobásové kytice

Jelikož je každá kytice unikátní, individuálně se dohodneme na ceně. nejl=pe je od začátku vědět celkový rozpočet a „uzenou“ složku. V takovém případě Vám hned sdělíme, co můžeme udělat.

Objednávka a rozvoz klobásových kytic

Objednávky klobásových kytic a košů přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytici nebo koš po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytici dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.