Dárkové kytice

Kytice 

Květiny v krabicích

Krabice 

Kytice a krabice pivoněk

Pivoňky 

Luční kytice

Luční 

Eustomy

Eustomy 

Exkluzivní květiny

Exkluzivní 

Růže

Růže 

Nevěstin závoj

Gypsofila 

Doporučujeme pro dodání dnes nebo zítra

Pastelová kytice R36
Kytice R36
1,695 
Pestrá dárková kytice R24
Pestrá dárková kytice R24
1,495 
Květinová krabice B39B
Květinová krabice B39B
2,595 
Kytice eustom a alstroemerií U1
Kytice eustom a alstroemerií U1
1,650 
Kytice eustom a limonka
Kytice eustom a limonka
1,825 
Kytice alstroemérií
Kytice alstroemérií
Od 999 
Pastelová kytice R20
Pastelová kytice R20
1,450 
Květinová krabice B47
Květinová krabice B47
2,550 
Krabice s růžemi a eustomami B49
Krabice s růžemi a eustomami B49
1,815 
Květinová krabice B40
Květinová krabice B40
1,350 
Pestrá kytice růží a gerber
Pestrá kytice růží a gerber
Od 1,650 
Dárková kytice R30
Dárková kytice R30
Od 1,475 
Pastelová kytice R25
Pastelová kytice R25
1,450 
Dárková kytice F1
Dárková kytice F1
1,495 
Bílo-růžová kytice R33
Bílo-růžová kytice R33
1,650 
Kytice z eustom a statice U3
Kytice z eustom a statice U3
2,125 

Doplňky ke květinám

Vína

Vína 

Balónky

Balónky 

Ovocné koše

Ovocné koše 

Plyšáci

Plyšáci 

Svatební floristika

Svatební kytice

Vybrat kytici

Svatební projekty

Více projektů

Slavobrány

Více obrázků

Kytice, květinové krabice a kompozice s rozvozem po Praze

Univerzální květinářství s doručením po Praze

Nabízíme služby ve všech oborech floristiky: vázané kytice míchané a z jednoho rodu květin, květinové krabice, svatební floristika, květinové koše a další prostorová květinová výzdoba, smuteční floristika. Jako doplňky nabízíme vína z vlastního dovozu z Alsaska a Burgundska, které jinde v Praze nenajdete, a také plněné heliem balónky, ovocné a sýrové koše, plyšáky a bonbóny.

Více než tisíc slov o naší práci Vám poví fotografie kytic, které jsme uvázali pro naše klienty a přátele. Podívejte se na naše stránky, které popisují naši činnost. Jsme univerzální květinářství, máme za sebou několik let úspěšné praxe, náš stabilní tým odborníků zvládne jakýkoli úkol.

Kytice nevěsty a svatební květiny

Nabízíme kompletní svatební květinový servis včetně kytic nevěsty, korsáží pro ženicha a svatebčany, výzdobu místa obřadu a svatební tabule. Dále pak vyhotovíme květinovou výzdobu svatebního auta, zařídíme candy bar, vyzdobíme slavobránu. Doručíme rovněž i kytici jako dárek novomanželům.

Proč kupovat kytku právě u nás

Chtěli bychom trochu projasnit náš umělecký přístup k naší práci. Zásadně na těchto webových stránkách a na sociálních sítích používáme pouze fotografie kytic a květinových kompozic, které vytvořil náš kolektiv. Proto vždy můžete ocenit náš přístup ke květinové tvorbě,  co umíme, co máme rádi. Ilustracemi své tvorby Vás prostě chceme ujistit, že můžete klidně na nás spolehnout, dostanete květinu kvalitní, čerstvou, barevně doladěnou a hlavně přesně podle Vašeho přání.

To však neznamená, že nechceme se učit a experimentovat. Pokud nám zašlete fotografii kytic nebo kompozic, které jste našli na jiném webu a které se Vám líbí, rádi Vám to naceníme a pak vytvoříme.

Samozřejmě Vám vždy rádi osobně, písemně a telefonicky poradíme. Uděláme všechno, abyste Vy i Vaše milovaní byli naprosto spokojeni.

Jak objednat kytici v Praze

Nejrychlejší a nejjednodušší je rovnou objednat tady na eshopu, objednávku můžete zaplatit buď kartou nebo okamžitou platbou na účet.

Kytice a aranžmá je možné objednat předem na čísle 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp),  e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Rooseveltově ulici 49, Praha 6 – Bubeneč. Objednávku je možné zaplatit předem buď v obchodě v hotovosti nebo platební kartou v obchodě nebo bankovním převodem nebo přes tento web nebo přes internetový platební systém PayPal.

Rozvoz květin po Praze

Rozvoz květin zdarma zkrátka neexistuje. Je to čas, práce, náklady na palivo a údržbu. Zásadně nesubsidizujeme dodání kytic po Praze na úkor kvality našich květin. Nicméně již několik let udržujeme minimálně možné sazby rozvozu, přihlížíme samozřejmě ke vzdálenosti od centra města. Expresní dodání kytic tentýž den je ovšem také možné s ohledem na aktuálně dostupné zboží.

Hrnkové květiny

Kromě těch řezaných nabízíme i širokou škálu hrnkových květin, a to dle sezony pokojovek i balkonovek. Máme vždy orchideje, sukulenty a masožravky. Zastavte se někdy u nás nebo objednejte konkrétní hrnkovou květinu předem.

Květinářství jen pár kroků od metra a zastávek MHD

Naše květinářství se nachází v blízkosti stanice metra Dejvická, v Rooseveltově ulici 49, Praha 6 – Bubeneč. Dodáváme květiny po celé Praze a okolí, velké květinové projekty realizujeme po celé České republice.