Kytice pivoněk

Nabízíme kytice pivoněk a pivoňky v krabicích Aktuální nabídku Vám sdělíme telefonicky na čísle 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp) nebo emailem kvetiny@fiorita.cz. Teď jsou pivoňky na objednávku, doporučujeme objednat minimálně 2-3 dny před doručením abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší květiny. Doručíme kytici po Praze nebo ji můžete vyzvednout v našem obchodě v […]

Доставка роз в Праге Roses bouquets in Prague Kytice růží v Praze

Nabídka červených růží na Valentýna

Nabízíme na Valentýn červené růže za zajímavé ceny. Při objednávce 15 velkých růží s délkou stonku 70 cm zaplatíte pouze 999 kč (bez dodání). Samozřejmě zajistíme i dodání na kteroukoli pražskou adresu za rozumný příplatek. Platí do vyprodání zásob.   Objednávky na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Pokub […]

Prostorová výzdoba v hotelu Hilton

Květinova výzdoba v hotelu Hilton: květinová aranžmá salonku, výzdoba jeviště konferenčního sálu. Informace a objednávky prostorové květinové výzdoby na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.   Více příkladů naší tvorby v rámci interiérové květinové výzdoby reprezentačních prostor najdete na stránce Prostorová výzdoba

Svatební kytice s astřičkami

Kytice nevěsty s astřičkami, heřmánkem, trsovými růžemi, nevěstiným závojem a dalšími květinami. Kytice pro maminky, korsáže. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu. Podívejte prosím na naše kytičky “v akci” na stránce Naše nevěsty 

Svatba na zámku Zbiroh

Svatba na zámku Zbiroh. Kytice nevěsty a korsáž pro ženicha z červených růží Red Naomi. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu. Výzdoba místa svatebního obřadu. Svatební hostina na zámku Zbiroh

Kytice nevěsty s chrpami a trsovými růžemi

Kytice nevěsty s chrpami, trsovými růžemi, ostrožkami a dalšími květinami. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Svatební kytice z nevěstina závoje

Kytice nevěsty z nevěstina závoje a eustom, korsáž pro ženicha, kytice pro svědkyni a maminky nevěsty a ženicha. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kytice nevěsty z růží a makovic

Kytice nevěsty z růží, makovic, snědků, alstroemérií, třezalek a dalších květin, korsáž pro ženicha. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Svatební kytice s fialami, růžemi a alstroemeriemi

Kytice nevěsty s fialami, růžemi a alstroemériemi, korsáž pro ženicha, náramek pro družičku. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Svatební kytice s ostrožkami, hořci a eustomami

Svatební kytice s ostrožkami, hořci a eustomami, trsovými růžemi, alchemilami, hlaváči, astřičkami a veruňkami, korsáž pro ženicha a kytičky pro maminky. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kytice nevěsty s trsovými růžemi a pivoňkami

Kytice nevěsty z trsových růží, pivoněk, černuch a eustom, korsáž pro ženicha. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 (také Viber a WhatsApp) nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Letní kytice s pivoňkami

Letní kytice z pivoněk, růží, astřiček, hledíků a heřmánků.   Uvážeme pro Vás kytici pro každou příležitost. Zastavte se prosím u nás v obchodě v Rooseveltově ulici 49, Praha 6, nebo volejte 607 817 716   kvetiny@fiorita.cz

Svatební kytice z kal

Kytice nevěsty, kytice družiček, korsáže pro svatebčany a stolní aranžmá z kal. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lila svatební kytice

Lila svatební kytice z růží, alstroemérií, statice a eustom, korsáže pro ženicha a svědka, kytice svědkyně. Informace a objednávky kytic a dalších svatebních květin na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jarní pestrá kytice z pryskyřníků, sasanek, bavlníků a tulipánů

Jarní pestrá kytička z pryskyřníků, tulipánů, sasanek, chamelaucií, alstroemérií bavlníků a dalších květin. Zastavte se u nás v Rooseveltově ulici 49 pro jarní náladu. Více příkladů dárkových kytic na stránce Reprezentativní kytice. Informace a objednávky kytic na čísle 607 817 716 nebo e-mailem kvetiny@fiorita.cz   Těšíme se na Vaši návštěvu.