Kytice k promoci

Kytice je krásnou tradicí a neoddělitelnou součástí promocí. Ke slavnostní  příležitosti promoce Vaších blízkých Vám uvážeme kytici dle Vašeho přání a rozpočtu. Krásné kytice k promocím vážeme již od cca 350 kč. Pro ženy jsou stále oblíbené klasické kulaté kytice nebo kytice patrové. Pro muže jsou vhodné kytice jednodušší nebo extravagantní. Pro Vaši inspiraci tady uvádíme fotografie jen několika uvázaných kytek u příležitosti promoce nebo konce školního roku. Více fotografií větších reprezentačních kytic najdete na stránce Naše kytice. Uvážeme kytici na objednávku s vyzvednutím v obchodě nebo dodáním nebo rovnou v obchodě. Informace a objednávky na čísle 607 817 716 nebo e-mailem [email protected].  Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716. Pro zvětšení klikněte prosím obrázky.

 

Nahrává se, už to bude…

[ess_grid alias="promoce"]

Objednejte si kytici

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Vážeme kytice i na počkání

I když pro Vás rádi uvážeme kytici k promoci na počkání, velice oceníme, pokud objednáte trochu předem. Stačí zavolat 607 817 716 nebo napsat do formuláře nebo emailu.

Cena kytice

Ceny tady nejsou protože nejsme kytkomat – každá kytice je trochu jiná. Stačilo by nám, kdybyste uvedli jaké květiny má obdarovaná nebo obdarovaný rád, základní barvu a tvar (třeba do výšky nebo kulatou) a přibližný rozpočet.

Objednávka a rozvoz kytic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytice dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.