Rozvoz květin

Dovezeme květiny po Praze a okolí

Doručujeme každý den po Praze (PSČ 1xx xx) a okolí (Červený Újezd, Dobrovíz, Drahelčice, Horoměřice, Hostivice, Chýně, Jeneč, Jinočany, Nučice, Okoř, Ořech, Průhonice, Ptice, Roztoky, Rudná, Statenice, Středokluky, Tuchoměřice, Úholičky, Úhonice, Únětice, Velké Přílepy)

Doručení květin

Doufáme, že jste pořádně prohlédli naši nabídku na tomto webu a ocenili naše možnosti a umělecký přístup. Pokud se Vám líbí naše vázané kytice, květinové krabice nebo kytice růží či jiné květiny, rádi Vám je po Praze dovezeme. Stačí sdělit příležitost, požadovaný druh a barvu květin, adresu a čas doručení. Záměrně u kytic z několika druhů květin neuvádíme cenu, poněvadž pokaždé vážeme unikátní kytici samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky.

Nabízíme také květinové koše, balónky, dobré víno a šampaňské a cukrovinky.

Cena rozvozu květin

Základní sazba dovozu je 150 kč. Co se týče menších kytic nebo nějak zvlášť složité logistiky, kontaktujte nás prosím, domluvíme ty nejlepší podmínky, zejména pro Bubeneč (Praha 6), Dejvice, Hradčany, Střešovice, Břevnov, Jinonice, Motol, Nové Butovice a Stodůlky.

Velkou kytici, krabici nebo koš dovezeme úplně zdarma.

Rozvážíme i mimo otevírací hodiny i o víkendu a svátcích.

Informaci o službě a aktuální lhůtě dodávky poskytneme na telefonním čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp) nebo e-mailem [email protected].

Pro stálé zákazníky a také v případě kombinované dodávky nabízíme šité na míru dodání.

Nezapomeňte na bonbóny, šampaňské a balónky!!!

Kontaktujte nás telefonicky 607 817 716 nebo vyplněním formuláře dole

Nedávné dodání květin a doplňků

Objednejte si kytici

* Povinný údaj