Naše nevěsty

Na této stránce uvádíme fotografie, které nám poskytly naše nevěsty. Srdečně děkujeme za důvěru v ten nejdůležitější pro každou holku den a krásné fotky. Domníváme se, že tyto obrázky svatebních kytic dobře ilustrují naše zkušenosti a dovednosti. Prohlédněte prosím galerii kytic nevěsty a velkých svatebních projektů. Těšíme se na spolupráci. Pro zvětšení klikněte prosím obrázek.

Uvážeme kytku dle Vašich představ nebo to můžete nechat na nás každopádně v rámci Vámi stanoveného rozpočtu. Pro konzultaci prosím volejte na číslo 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected]. Náš obchod najdete v Rooseveltově ulici 49, Praha 6. Nebo můžete nám zaslat dotaz vyplněním formuláře.

Nahrává se, už to bude…

[ess_grid alias="brides"]

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Unikátnost každé kytice nevěsty

Na této stránce stejně jako na všech stránkách tohoto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic nevěsty, které byly uvázány našimi floristkami. Vytvoříme pro Vás unikátní kztici dle zadaného tvaru, barev, květin nebo budeme se inspirovat fotografiemi, které nám poskytnete.

Cena kytice nevěsty

Každá kytice má svoji individuální cenu, nedá se přesně stanovit předem. Záleží na spoustě faktorů, jako sezóna, velikost projektu, dostupnost barev a odrůd. Dokážeme se však přizpůsobit Vašemu rozpočtu, odborně poradíme, co se bude hodit a kolik to bude stát.

Objednávka a rozvoz kytic nevěsty

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, dražší kytici nebo sadu svatebních kytic dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese a čase dodání.

Doplníme kytici nevěsty korsážemi pro ženicha a svatebčany, případně kyticemi pro svědkyni, družičky a maminky. Rádi vyzdobíme svatební tabuli a místo obřadu. Každopádně nebudete zklamáni.

Odborně poradíme ale i přizpůsobíme se přáním zákazníka.

Osobně dovezeme svatební květiny po Praze a okolí. Realizujeme velké svatební květinové projekty po celé České republice, v Německu (Bavorsko, Sasko) a Rakousku.