Květinové koše

Naše květinářství nabízí květinové koše různých velikostí a složení i s rozvozem po Praze. Dole uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Pod galerií je formulář pro dotaz nebo objednávku.

Uveďte prosím kód koše, který se Vám líbí, vytvoříme podobný nebo nabídneme zajímavou alternativu. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp  +420607817716.

Nahrává se, už to bude…

[ess_grid alias="baskets"]

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Unikátnost každého koše

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie květinových košů, které byly vytvořeny našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám nenastrkáme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší koš.

Cena květinového koše

Neuvádíme tady ceny protože každá naše kompozice je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě naaranžujeme koš dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kompozici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz košů

Objednávky košů přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme koš po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší koš dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.