Květinové koše

Naše květinářství nabízí květinové koše různých velikostí a složení i s rozvozem po Praze. Dole uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Pod galerií je formulář pro dotaz nebo objednávku.

Uveďte prosím kód koše, který se Vám líbí, vytvoříme podobný nebo nabídneme zajímavou alternativu. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp  +420607817716.

Nahrává se, už to bude…

Objednejte si koš...

* Povinný údaj

...nebo si ho rovnou kupte

&

Teď můžete zaplatit květinový koš přes NÁŠ e-shop  Pink Petals Pokud si chcete objednat koš v hodnotě od 1200 Kč s dodáním po Praze nebo vyzvednutím v obchodě a přitom již máte s námi probrané všechny detaily dodání nebo spolehnete si na nás ve výběru květin s ohledem na vkus a preference Vaše nebo obdarovaného, můžete tuto kytici zaplatit v e-shopu když vyberete produkt Květinový dárek – zadejte Vaši cenu a dál už to funguje jako tradiční e-shop. Na stránce Květinové koše také máte možnost rychlé objednávky koše, který (nebo moc podobný) zpravidla můžeme naaranžévat v den objednání. Popřípadě Vám nabídneme zajímavou alternativu.

Unikátnost každého koše

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie květinových košů, které byly vytvořeny našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám nenastrkáme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší koš.

Cena květinového koše

Neuvádíme tady ceny protože každá naše kompozice je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě naaranžujeme koš dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kompozici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz košů

Objednávky košů přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme koš po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší koš dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.

Dejte o nás vědět

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest

Květiny Fiorita

+420607817716 (WhatsApp)

[email protected]

Rooseveltova 892/49, Praha 6

Obchodní podmínky

GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.