Klobásové kytice

Rádi Vám uvážeme jakoukoli klobásovou kytici nebo vytvoříme klobásový a květinový koš z Vašich nebo našich surovin. Doporučujeme objednávat dva dny předem. Dole uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Pod galerií nebo kliknutím na oranžové tlačítko vlevo je formulář pro dotaz nebo objednávku. Popište prosím kytici nebo koš, který se Vám líbí. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Nahrává se, už to bude…

Objednejte si kytici...

* Povinný údaj

...nebo si ji rovnou kupte

&

Teď dodáváme naše klobásové kytice i přes našeho spolehlivého finančního a logistického partnera, společnost Pink Petals s.r.o.

Pokud si chcete objednat kytici v hodnotě od 999 Kč s dodáním po Praze a přitom již máte s námi probrané všechny detaily dodání nebo spolehnete si na nás ve výběru květin a klobásek s ohledem na vkus a preference Vaše nebo obdarovaného, můžete tuto kytici zaplatit v e-shopu když vyberete produkt Květinový dárek – zadejte Vaši cenu a dál už to funguje jako tradiční e-shop.

Unikátnost každé klobásové kytice

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic, které byly uvázany našimi floristkami. Vždycky si můžete být jistí, že Vám nmáte unikátní kytici nebo koš.

Cena klobásové kytice

Jelikož je každá kytice unikátní, individuálně se dohodneme na ceně. nejl=pe je od začátku vědět celkový rozpočet a „uzenou“ složku. V takovém případě Vám hned sdělíme, co můžeme udělat.

Objednávka a rozvoz klobásových kytic

Objednávky klobásových kytic a košů přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytici nebo koš po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytici dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.

Dejte o nás vědět

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest

Květiny Fiorita

+420607817716  (WhatsApp

[email protected]

Rooseveltova 892/49, Praha 6 

Obchodní podmínky

GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.