Heliové balónky

Nabízíme fóliové a latexové balonky nejrůznějších tvarů a velikostí které mohou být plněny heliem nebo vzduchem. Máme nejrůznější vzory a tvary vhodné jak pro dětské narozeniny, tak i pro svatby, rodinnou nebo firemní akci.

POZOR!!! Latexové balonky létají cca 12-15 hodin vzhledem k vlastnostem tohoto přírodního materiálu (velice porézní). Latexové balónky ošetřené speciálním přípravkem vydrží i 2-3 dny. Fóliové balonky vydrží i pár týdnu.

Pro objednávku balónků vyplňte prosím formulář na této stránce kliknutím oranžového tlačítka vlevo (u mobilů nahoře). Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Nahrává se, už to bude…

Objednejte si balónky...

* Povinný údaj

...nebo si je rovnou kupte

&

Teď dodáváme naše koše i přes našeho spolehlivého finančního a logistického partnera, společnost Pink Petals s.r.o.

Pokud si chcete objednat koš s dodáním po Praze a přitom již máte s námi probrané všechny detaily dodání nebo spolehnete si na nás ve výběru květin s ohledem na vkus a preference Vaše nebo obdarovaného, můžete tento koš zaplatit v e-shopu když vyberete produkt Květinový dárek – zadejte Vaši cenu a dál už to funguje jako tradiční e-shop.

Máme velký výběr balónků

Pořád máme široký výběr latexových a fóliových balónků v obchodě. Menší množství můžeme nafouknout na počkání, větší balónkové kompozice prosím objednávejte s předstihem. Pokud potřebujete větší množství balónků konkrétní barvy (nebo barvy zcela výjimečně používané), sdělte nám to předem, můžeme zajistit v podstatě cokoliv.

Ceny balónků

Menší latexový balónek (průměr cca 26 cm) plněný heliem stojí 35 Kč + 5 Kč za ošetření  prostředkem, který pomůže udržet balónek ve vzduchu až 2-3 dny (normální doba létání je 12-15 hodin). Další standardní velikost je průměr cca 31 cm, ten stojí 45 Kč + 5 za ošetření. Latexová srdíčka jsou za 75 Kč. Fóliové narozeninové a další kulaté balónky jsou za 110 Kč, cenu písmen a číslic Vám sdělíme na vyžádání.  Samozřejmě v případě velkých objednávek nabídneme Vám množstevní slevu.

Objednávka a rozvoz balónků

Objednávky balónků přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme balónky po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, za symbolický příplatek dovezeme balónky i brzy ráno či pozdě večer. Minimální hodnota objednávky pro rozvoz činí 1000 Kč.

Dejte o nás vědět

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest

Květiny Fiorita

+420607817716 (WhatsApp)

[email protected]

Rooseveltova 892/49, Praha 6

Obchodní podmínky

GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.