Heliové balónky

Nabízíme fóliové a latexové balonky nejrůznějších tvarů a velikostí které mohou být plněny heliem nebo vzduchem. Máme nejrůznější vzory a tvary vhodné jak pro dětské narozeniny, tak i pro svatby, rodinnou nebo firemní akci.

POZOR!!! Neošetřené Latexové balonky létají cca 12-15 hodin vzhledem k vlastnostem tohoto přírodního materiálu (velice porézní). Latexové balónky ošetřené speciálním přípravkem vydrží i 2-3 dny. Fóliové balonky vydrží i pár týdnu.

Cenová nabídka zahrnuje ošetření gelem. 

Pro objednávku balónků vyplňte prosím formulář na této stránce nebo si je rovnou kupte. Také nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Heliové balónky

Příklady naší práce

[ess_grid alias="balonky"]

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Máme velký výběr balónků

Pořád máme široký výběr latexových a fóliových balónků v obchodě. Menší množství můžeme nafouknout na počkání, větší balónkové kompozice prosím objednávejte s předstihem. Pokud potřebujete větší množství balónků konkrétní barvy (nebo barvy zcela výjimečně používané), sdělte nám to předem, můžeme zajistit v podstatě cokoliv.

Ceny balónků

Menší latexový balónek (průměr cca 26 cm) plněný heliem stojí 35 Kč + 5 Kč za ošetření  prostředkem, který pomůže udržet balónek ve vzduchu až 2-3 dny (normální doba létání je 12-15 hodin). Další standardní velikost je průměr cca 31 cm, ten stojí 45 Kč + 5 za ošetření. Latexová srdíčka jsou za 75 Kč. Fóliové narozeninové a další kulaté balónky, balónky ve tvaru hvězdičky a srdce jsou za 100 Kč, cenu písmen a číslic Vám sdělíme na vyžádání.  Samozřejmě v případě velkých objednávek nabídneme Vám množstevní slevu.

Objednávka a rozvoz balónků

Objednávky balónků přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme balónky po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, za symbolický příplatek dovezeme balónky i brzy ráno či pozdě večer. Minimální hodnota objednávky samotných balónků pro rozvoz činí 1000 Kč (výjimky jsou v rubrice Populární sady).