Růže

Pouze kvalitní růže s dodáním po Praze. Uvedené ceny platí při objednávce a zaplacení předem nebo dle domluvy, ceny v obchodě se mohou lišit. Doprava po Praze v pracovních dnech již od 150 Kč (zdarma v případě velké objednávky), záleží zejména na počtu růží a adrese a času dodání. Při objednávce více než 50 kusů platí zajímavé množstevní slevy. Máme pro Vás růže různých barev a odrůd.

Objednávky, informace a zvláštní požadavky přijímáme na telefonním čísle +420 607 817 716 (také WhatsApp), e-mailem [email protected], vyplněním formuláře dole nebo rovnou přes náš e-shop. Doručujeme pondělí až pátek od 9.00 do 18.00, v sobotu dopoledne, jinde za symbolický příplatek dohodou. Doporučujeme objednávat větší množství růží minimálně 24 hodin před doručením v pracovních dnech.

V sekci Galerie růží najdete hodně příkladů naší tvorby. Můžete nám sdělit kód kompozice ve zprávě, rádi Vám ji pak naceníme a vytvoříme.

* Ceny a dostupnost se mohou rychle měnit během Valentýnského týdne a MDŽ   ** Ceny na bílé a červené růže před Vánocemi se mohou lišit.

V našem kamenném obchodě v Rooseveltově 49, Praha 6, prodáváme jakékoli množství růží, třeba i jednu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kytice růží

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi