Pouze kvalitní růže s dodáním po Praze. Uvedené ceny platí při objednávce a zaplacení předem nebo dle domluvy, ceny v obchodě se mohou lišit. Doprava po Praze v pracovních dnech již od 150 Kč (zdarma v případě velké objednávky), záleží zejména na počtu růží a adrese a času dodání. Při objednávce více než 50 kusů platí zajímavé množstevní slevy. Máme pro Vás růže různých barev a odrůd.

Objednávky a informace na telefonním čísle +420 607 817 716 (také WhatsApp), e-mailem [email protected], vyplněním formuláře dole nebo rovnou přes náš e-shop Pink Petals (kliknutím na tlačítko s košíkem u produktů dole přejdete rovnou do vybraného produktu na e-shopu). Doručujeme pondělí až pátek od 8 do 19.00, v sobotu dopoledne, jinde dohodou. Doporučujeme objednávat minimálně 24 hodin před doručením v pracovních dnech.

Na stránce Galerie růží najdete hodně příkladů naší tvorby. Můžete nám sdělit kód kompozice ve zprávě, rádi Vám ji pak naceníme a vytvoříme.

* Ceny neplatí během Valentýnského týdne a MDŽ   ** Ceny na bílé a červené růže před Vánocemi se mohou lišit.

V našem kamenném obchodě v Rooseveltově 49, Praha 6, prodáváme jakékoli množství růží, třeba i jednu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Příklady naší práce

Zeptejte se na kytici...

* Povinný údaj

Nebo se u nás zastavte

Dejte o nás vědět

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest

Květiny Fiorita

+420607817716 (WhatsApp)

[email protected]

Rooseveltova 892/49, Praha 6

Obchodní podmínky

GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Scroll to Top