Dárkové kytice

Naše květinářství nabízí ručně vázané reprezentativní kytice pro  promoce, výročí a další významné příležitosti i s rozvozem po Praze.

Dole uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Pod galerií je formulář pro dotaz nebo objednávku.

Uveďte prosím kód kytice, která se Vám líbí, vytvoříme podobnou nebo nabídneme zajímavou alternativu. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Nahrává se, už to bude…

Objednejte si kytici...

* Povinný údaj

...nebo si ji rovnou kupte

&

Teď můžete zaplatit vázanou kytici přes NÁŠ e-shop  Pink Petals

Pokud si chcete objednat kytici v hodnotě od 800 Kč s dodáním po Praze nebo vyzvednutím v obchodě a přitom již máte s námi probrané všechny detaily dodání nebo spolehnete si na nás ve výběru květin s ohledem na vkus a preference Vaše nebo obdarovaného, můžete tuto kytici zaplatit v e-shopu když vyberete produkt Květinový dárek – zadejte Vaši cenu a dál už to funguje jako tradiční e-shop. Na stránce Dárkové kytice také máte možnost rychlé objednávky kytic, které (nebo moc podobné) zpravidla můžeme uvázat v den objednání. Popřípadě Vám nabídneme zajímavou alternativu.

Unikátnost každé kytice

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic, které byly uvázany našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší kytku.

Cena kytice

Neuvádíme tady ceny protože nejsme supermarket – neprodáváme svoje kytky nýbrž uvážeme právě to co byste chtěli a jak to představujete právě Vy. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě uvážeme kytici dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kytku samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz kytic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytice dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.  Velký archiv nejrůznějších kytic najdete na stránce Naše kytice – archiv.

Dejte o nás vědět

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest

Květiny Fiorita

+420607817716 (WhatsApp)

[email protected]

Rooseveltova 892/49, Praha 6

Obchodní podmínky

GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Scroll to Top