Naše kytice

Naše květinářství nabízí ručně vázané reprezentativní kytice pro  promoce, výročí a další význanmé příležitosti i s rozvozem po Praze. Dole uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste vědeli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Vpravo (na mobilech pod galerií) je formulář pro dotaz nebo odjednávku.

 

Napište nám

Rozvoz květin v Praze (jednoduchý)

Unikátnost každé kytice

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic, které byly uvázany našimi floristkami. Nerádi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší kytku.

Cena kytice

Neuvádíme tady ceny protože nejsme supermarket - neprodáváme svoje kytky nýbrž uvážeme právě to co byste chtěli a jak to představujete právě Vy. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě uvážeme kytici dle Vašich požadávků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kytku samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz kytic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 - Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, více informace a ceník najdete na stránce Rozvoz květin. Velký archiv nejrůznějších kytic najdete na stránce Naše kytice - archiv.