Dárkové kytice

Naše květinářství nabízí ručně vázané reprezentativní kytice pro  promoce, výročí a další významné příležitosti i s rozvozem po Praze.

V galerii kytic uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Dole je formulář pro dotaz nebo objednávku.

Uveďte prosím kód kytice, která se Vám líbí, vytvoříme podobnou nebo nabídneme zajímavou alternativu. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Dárková kytice

Příklady naší práce

[ess_grid alias="reprezentativni"]

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Unikátnost každé kytice

Zásadně na této stránce a vůbec na tomto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic, které byly uvázany našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší kytku.

Cena kytice

Tady uvádíme ceny jen některých, zejména nedávno prodaných kytic protože nejsme supermarket – neprodáváme svoje kytky nýbrž uvážeme právě to co byste chtěli a jak to představujete právě Vy. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě uvážeme kytici dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kytku samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz kytic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytice dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.