Luční kytice

Během letní sezóny nabízíme luční kytice na objednání s vyzvednutím v obchodě i s rozvozem po Praze. Menší kytici uvážeme i na počkání, doporučujeme však objednávat předem, abychom pro Vás zajistili ty nejkrásnější květiny a abyste zbytečně nečekali.

Dole je formulář pro dotaz nebo objednávku pokud byste chtěli něco upřesnit nebo požádat o nějaké konkrétní složení a cenu – rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům a rozpočtu.

Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Luční kytice

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Sezóna

Nejvyšší sezóna pro luční kytice trvá zhruba od poloviny dubna do konce září. Ale i mimo toto období jsme schopni uvázat kytici v lučním stylu z celoročně dostupných květin.

Cena kytice

Děláme kytice v různých cenových skupinách, pokud tady to svoji nevidíte, kontaktujte nás prosím, uvážeme kytici dle Vašeho rozpočtu.

Objednávka a rozvoz kytic

Kytici si můžete koupit na této stránce přes e-shop, případně přijímáme objednávky žádosti o úpravy na čísle +420 607 817 716 (rovněž WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší kytice dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese.