Květiny v krabicích

Naše květinářství nabízí květiny v krabicích. Je to velmi elegantní a praktický květinový dárek nejen do domácností, ale i do kanceláří či restaurací a hotelů.

V galerii krabic uvádíme jenom pár příkladů naší práce abyste věděli co umíme. Klikněte obrázky pro zvětšení. Dole je formulář pro dotaz nebo objednávku.

Uveďte prosím kód krabice, která se Vám líbí, vytvoříme podobnou nebo nabídneme zajímavou alternativu. Rovnou nám můžete nechat vzkaz na WhatsApp +420607817716.

Květinová krabice

Příklady naší práce

[ess_grid alias="kytice-v-krabicich"]

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Unikátnost každé krabice

Na této stránce stejně jako na všech stránkách tohoto webu zveřejňujeme pouze fotografie květinových krabic, které byly naaranžovány našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší krabici.

Cena květinové krabice

Neuvádíme tady ceny protože nejsme supermarket – neprodáváme svoje kytky nýbrž vytvoříme právě to co byste chtěli a jak to představujete právě Vy. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě naaranžujeme krabici dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou krabici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě, že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz květinových krabic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší krabici dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese a čase dodání.