Květiny v krabicích

Květiny v krabicích je velice elegantním dárkem. Kliknutím se zvětší obrázek. Můžete objednat květinovou krabici telefonicky +420607817716 nebo přes WhatsApp.

Sdělte nám prosím kód krabice, která se Vám líbí nebo popište, které květiny byste v této krabici chtěli mít. Rádi pro Vás vytvoříme květinovou krabici buď z jednoho rodu květin, například z růží či frézií nebo během sezony také z tulipánů, pryskyřníků a sasanek, nebo z mixu květin dle Vašeho přání. Odborně poradíme co se hodí a doručíme květiny na kteroukoli adresu v Praze a bližším okolí. Nabídneme různé možné rozměry dle Vaší příležitosti i rozpočtu. 

Příklady naší práce

Napište nám

* Povinný údaj

Květiny Fiorita

Od stanice metra Dejvická
a Vítězného náměstí

cca 4 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů, první zatáčka doprava

Od zastávky Lotyšská

cca 2 minuty chůze ulicí Jugoslávských partyzánů směrem k Vítěznému náměstí / metru Dejvická 

Kudy za námi

Unikátnost každé krabice

Na této stránce stejně jako na všech stránkách tohoto webu zveřejňujeme pouze fotografie květinových krabic, které byly naaranžovány našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší krabici.

Cena květinové krabice

Neuvádíme tady ceny protože nejsme supermarket – neprodáváme svoje kytky nýbrž vytvoříme právě to co byste chtěli a jak to představujete právě Vy. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě naaranžujeme krabici dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou krabici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě, že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz květinových krabic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, základní cena dodání je 150 Kč v pracovních dnech od 9.00.do 17.00, dražší krabici dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese a čase dodání.