Svatební kytice v Praze

Unikátnost každé svatební kytice

Na této stránce stejně jako na všech stránkách tohoto webu zveřejňujeme pouze fotografie kytic nevěsty, které byly uvázány našimi floristkami. Neradi se opakujeme, můžete si být totiž jistí, že Vám neuvážeme nějaký standard dle šablony, zejména když jde o dražší svatební kytici.

Cena kytice nevěsty

Neuvádíme tady ceny protože záleží na technice, výběru květin a občas i barev. Každá naše tvorba je unikátní. Co se týče cen, samozřejmě vytvoříme kytici dle Vašich požadavků a v rámci určitého rozpočtu. Pokud jinde na internetu najdete zajímavou kytici, samozřejmě rádi ji Vám naceníme a budeme schopni vytvořit podobnou. V případě, že kvůli sezoně nebo tržní situaci nebude k dostání ten či onen rod květin nabídneme Vám vhodnou alternativu.

Objednávka a rozvoz svatebních kytic

Objednávky kytic přijímáme na čísle +420 607 817 716 (rovněž Viber a WhatsApp), e-mailem [email protected] nebo během osobní návštěvy našeho kamenného obchodu v Praze 6 – Bubenči v Rooseveltově ulici 49. Samozřejmě dodáme kytice po Praze, dražší kytici nebo sadu svatebních kytic dovezeme se slevou nebo úplně zdarma, záleží především na adrese a čase dodání.

Doplníme kytici nevěsty korsážemi pro ženicha a svatebčany, případně kyticemi pro svědkyni, družičky a maminky. Rádi vyzdobíme svatební tabuli a místo obřadu. Každopádně nebudete zklamáni.

Odborně poradíme ale i přizpůsobíme se přáním zákazníka.

Osobně dovezeme svatební květiny po Praze a okolí. Realizujeme velké svatební květinové projekty po celé České republice, v Německu (Bavorsko, Sasko) a Rakousku.